Onze klanten waarderen ons zeer goed De reisspecialist van Montenegro voor België & Nederland
Heeft u hulp nodig? Bel +31 (0) 251 343 011
Garanties van Montenegro Reizen met ANVR en SGR

Landhuis Boljevici was waanzinnig leuk.

Pascal en Demi uit Barendrecht over Hotel Bianca Resort and Spa 4*, over Landhuis Boljevici (Agro Toerisme) reisperiode: juli 2017

Hierbij willen we je bedanken voor het regelen van onze vakantie. 
We hebben een geweldige tijd gehad, echt een mooi land om doorheen te rijden.
Naast de hoogtepunten als Durmitor, brug over de Tara, Biogradska Gora en Skadarmeer, hebben we ook veel plezier beleefd aan de mooie dorpjes in het zuiden, zoals Perast en de verschillende kloosters die je onderweg tegenkomt. Hotel Bianca vonden wij wel wat minder. Het is een prachtig hotel maar naar onze smaak nogal massaal en de vriendelijkheid straalde er minder vanaf (zowel van het personeel als de mogelijke boete van 50 euro wanneer je een flesje drinken het hotel mee naar binnen neemt). Landhuis Boljevici was dan weer waanzinnig leuk met een hele enthousiaste gastheer die je een rondleiding gaf en veel tips gaf over de omgeving. 
We zullen het land en jullie organisatie aanbevelen!

"Kun jij kiezen tussen nationale parken, oude steden, kust en de zee? Op welke plaats hoeveel nachten? Wat is er te zien en te doen? Wij weten het ! Zie alles met onze fly drive vakanties"

Bekijk alle Fly & Drives